To pierwsze takie wyróżnienie - Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Leszna

2023-01-24 14:44
To pierwsze takie wyróżnienie - Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Leszna
Autor: hak, Radio Eska Laureaci konkursu oprócz statuetki i tytułu otrzymają m.in. przestrzeń reklamową na tablicach w Strefie Inwestycyjnej I.D.E.A.

Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są do czwartku 26 stycznia. Nagroda przyznana zostanie w trzech kategoriach: "Biznes społecznie odpowiedzialny", "Biznes z tradycjami" oraz "Firma Roku".

Konkurs organizowany będzie raz w roku.

Pan Prezydent chciałby docenić firmy, które w Lesznie działają, tutaj mają swoją siedzibę. To właśnie dzięki zaangażowaniu przedsiębiorców, dzięki ich pracy Leszno stale się rozwija. W ostatnim czasie był to nie tylko rozwój gospodarczy, ale też rozwój społeczny. Wiemy, jak bardzo przedsiębiorcy angażowali się, na przykład podczas pandemii w różne działania, czy też po wybuchu wojny w Ukrainie. I przede wszystkim chciałby też włączyć innych przedsiębiorców do tego, aby wzajemnie siebie poznawali, polecali i doceniali. Dlatego aż w dwóch kategoriach, to jest "Biznes społecznie odpowiedzialny" oraz "Firma z tradycjami" - to właśnie przedsiębiorcy mogą zgłaszać swoich kandydatów  - mówi Lucyna Gbiorczyk z Biura Prasowego Urzędu Miasta Leszna.

Laureatów w kategorii”Firma roku” wybierze kapituła konkursowa.

Termin zgłaszania kandydatów do nagrody mija w czwartek 26 stycznia, a zwycięzców poznamy w połowie lutego.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE