​Remis w derbach Futsal Ekstraklasy

2021-09-20 13:12
​Remis w derbach Futsal Ekstraklasy
Autor: AB

Dwa mecze i jeden punkt. Początek nowego sezonu w wykonaniu GI Malepszy Futsal Leszno jest lekko rozczarowujący. Po porażce w Warszawie zespół z Leszna roztrwonił przewagę i tylko zremisował w starciu z Red Dragons Pniewy.

Trudny to początek w wykonaniu leszczynian, którzy przecież solidnie wzmocnili swoje szeregi. Już pierwszy mecz w Warszawie z beniaminkiem, czyli Legią był ostrzeżeniem. Porażkę 4:1 uznano za sporą niespodziankę. Teraz leszczynianie zagrali w domowym spotkaniu w derbach z ekipą z Pniew. Obie drużyny znają się bardzo dobrze i za każdym razem fundują wyrównane boje. Nie inaczej było tym razem, choć to rywal objął prowadzenie w 13 minucie. Na szczęście tuż przed przerwą wyrównał Jakub Kąkol. Bardzo dobre były pierwsze minuty drugiej odsłony. Druga bramka Kąkola, potem samobójcze trafienie przeciwnika i było 3:1 dla gospodarzy. W ostatnich minutach mocno przycisnął rywal. Zdjął też bramkarza i przyszły efekty. W 36 minucie Pautiak i w 38 minucie Storożuk dali gościom zasłużony remis.

Trzeba powiedzieć, że z przebiegu całego spotkania podział punktów nie krzywdzi żadnej ze stron, ale z drugiej strony takie mecze leszczynianie na własnym parkiecie powinni wygrywać.

Festyn Aktywne Obywatelskie Leszno 2021
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE