Autor: AB

Piłka nożna

2023-07-31 9:05

Piłkarze Polonii 1912 Leszno rozegrali już ostatnią grę kontrolną przed zbliżającym się sezonem w IV lidze. Ostatni sparing wypadł dla leszczynian pozytywnie.

Polonia podejmowała drugą drużynę IV ligi lubuskiej minionego sezonu – Syrenę Zbąszynek. Wymagający rywal wysoko zawiesił poprzeczkę. Do przerwy był remis 2:2, ale po przerwie strzelali już tylko piłkarze z Leszna, wygrywając 4:2. Bramki dla podopiecznych trenera Karola Misia zdobywali: Karol Smoła, Michał Skrzypczak, Jakub Harendarz oraz kolejna nowa twarz w zespole – Edwin Rabiega. Nadmieńmy, że inauguracja nowego sezonu w rozgrywkach IV ligi już w najbliższą sobotę. Poloniści udadzą się wtedy do Wągrowca na mecz z Nielbą. Start o godzinie 17.00.

Dodajmy, że dwój kolejny sparing rozegrały też rezerwy Polonii, wygrywając z Promieniem Krzywiń 5:3.