Policjanci z Rawicza też pomagają Tosi z Sierakowa

2022-11-23 11:41
Policjanci z Rawicza też pomagają Tosi z Sierakowa
Autor: KPP Rawicz Zwyciężczyni licytacji m.in. siedziała za kółkiem radiowozu

Rodzice dziewczynki zbierają pieniądze na kosztowną operację serduszka córeczki. Mundurowi wystawili na licytację dzień pobytu w komendzie.

Licytację wygrała pani Ania z Miejskiej Górki. Dzięki temu mogła poznać pracę każdego z policyjnych wydziałów.

Pan Ania przyznała się, że mocno rozważa pracę w naszych szeregach. Spotkanie z nami pozwoliło spojrzeć jej na wykonywanie naszych obowiązków z innej perspektywy. Trzymamy kciuki za panią Anię i liczymy, że spotkamy się na wspólnym pokładzie. Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania zwycięzcy licytacji, najbardziej jednak satysfakcjonuje nas fakt, że dołożyliśmy swoją cegiełkę by pomóc Tosi w zbiórce pieniędzy na operację - mówi Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu.

Zbiórka pieniędzy dla Tosi to walka z czasem. Możecie jej pomóc TUTAJ Dziewczynka musi przejść operacje w Genewie przed trzecimi urodzinami, które ma w lutym.

Ulubione piosenki skoczków narciarskich [Stoch, Żyła, Kubacki] | ESKA XD - Ale to już było! #62
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE