Piłkarze Polonii 1912 Leszno wracają do zajęć

2022-01-14 8:45
Piłkarze Polonii 1912 Leszno wracają do zajęć
Autor: AB Zajecia rozpoczną się w poniedziałek 17 stycznia

Mają nad czym pracować. Najpierw będą trenować, a potem dojdą sparingi.

Polonia ma nad czym pracować, bo po spadku z IV ligi na półmetku rozgrywek o klasę niżej jest trzecia. Miejsce może i nie jest złe, ale już straty do lidera spore, bo wynoszące 8 punktów. Odrobić to będzie piekielnie ciężko. Póki co trzeba do piłkarskiej wiosny przygotować się jak najlepiej. Dlatego już w poniedziałek, 17 stycznia zespół z Leszna powraca do zajęć i będzie się starał przygotować do rundy rewanżowej jak najlepiej poprzez treningi i gry kontrolne. Tych będzie kilka. Leszczynianie rozpoczną od spotkania z Dębem Przybyszów Sława w dniu 29 stycznia. Potem zmierzą się jeszcze z UKS Śrem, Koroną Piaski, Piastem Poniec, Piastem Kobylnica, Orkanem Chorzemin, Koroną Wilkowice i na koniec okresy przygotowawczego 12 lub 13 marca ze Spartą Oborniki Wielkopolskie.

Wszystkie spotkania leszczynianie będą rozgrywać w delegacji, wszak o tej porze roku trzeba korzystać ze sztucznych boisk, a takiego Leszna póki co się nie doczekało.

Zimowe Igrzyska w Pekinie - HISTORIA/SEKRETY | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #40
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE