Nauczyciele gry na gitarze poszukiwani! Gitary zresztą też

2020-11-19 12:40 TS
Alternatywa uczy gry na gitarze
Autor: pixabay.com

Rozrasta się grupa gitarowa w Centrum Profilaktyki Alternatywa z Leszna. Placówka socjoterapeutyczna podjęła się pomóc chętnych uczyć się grać na gitarze. Brakuje jednak sprzętu i nauczycieli.

Zajęcia odbywają się przez internet. Okazuje się, że on-line nauczyć się grać na instrumencie można równie łatwo jak podczas zajęć stacjonarnych. Pod warunkiem, że są instrumenty i nauczyciele. Szukamy ich, bo nasza grupa się rozrasta - mówi Helena Strzałkowska dyrektor Alternatywy:

Szukamy osób, które grają na gitarze, które chciałyby wspomóc poczatkujących lub naszych zaawansowanych uczniów. Lekcje prowadzone będą w bezpieczny sposób, bez bezpośredniego kontaktu. Nauka odbywa się on-line. Chętnie przyjmiemy również nieodpłatnie używane gitary. Instrumenty wypożyczamy potem naszym podopiecznym. Oni na nich później ćwiczą.

Nauczanie gry na gitarze odbywa się na zasadzie wolontariatu. Chętni mogą się zgłaszać wysyłając e-mail pod adres nasza@alternatywa.leszno.pl albo telefonicznie, dzwoniąc pod numer 601 56 43 36.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9