Piłka nożna

i

Autor: AB

Na boiskach IV ligi już wiosna

2022-11-26 14:39

Piłkarze IV ligi zakończyli już rundę jesienną, ale na boiska wybiegną jeszcze raz, rozgrywając jedną kolejkę już z wiosny. O poprawienie sobie humorów przed zejściem na zimową przerwę zagrają w Lesznie.

Polonia tylko nieznacznie poprawiła sobie te humory wygrywając przed tygodniem z SKP Słupca 3:2. Dzięki temu uciekła z osratniego miejsca. Nie taki był plan na ten sezon. Leszczynianie mieli powalczyć gdzieś o środek tabeli. Nie jest oczywiście wykluczone że jeszcze o to zagrają, ale muszą się mocno sprężyć w rewanżach i najlepiej rozpocząć je niedzielną wygraną z Centrą Ostrów Wielkopolski, a więc ze współliderem tabeli.

Oczywiście, znów patrząc na tabelę to przeciwnik będzie faworytem, ale liga jest tak wyrównana, że wygrana Polonii nie byłaby niczym szczególnym. Ostrowianie ostatnio przegrali w Pobiedziskach, które też są na dole tabeli. Ten mecz pokazał, że można. Mamy nadzieję, że w tym samym kierunku pójdą podopieczni trenera Karola Misia. Początek niedzielnego starcia w samo południe.