Na boiskach IV ligi już wiosna

2022-11-26 14:39
Piłka nożna
Autor: AB

Piłkarze IV ligi zakończyli już rundę jesienną, ale na boiska wybiegną jeszcze raz, rozgrywając jedną kolejkę już z wiosny. O poprawienie sobie humorów przed zejściem na zimową przerwę zagrają w Lesznie.

Polonia tylko nieznacznie poprawiła sobie te humory wygrywając przed tygodniem z SKP Słupca 3:2. Dzięki temu uciekła z osratniego miejsca. Nie taki był plan na ten sezon. Leszczynianie mieli powalczyć gdzieś o środek tabeli. Nie jest oczywiście wykluczone że jeszcze o to zagrają, ale muszą się mocno sprężyć w rewanżach i najlepiej rozpocząć je niedzielną wygraną z Centrą Ostrów Wielkopolski, a więc ze współliderem tabeli.

Oczywiście, znów patrząc na tabelę to przeciwnik będzie faworytem, ale liga jest tak wyrównana, że wygrana Polonii nie byłaby niczym szczególnym. Ostrowianie ostatnio przegrali w Pobiedziskach, które też są na dole tabeli. Ten mecz pokazał, że można. Mamy nadzieję, że w tym samym kierunku pójdą podopieczni trenera Karola Misia. Początek niedzielnego starcia w samo południe.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE