Autor: FB/Damian Ratajczak

Żużel

Damian Ratajczak w wielkiej formie

2024-04-17 10:45

Zawodnik Fogo Unii Leszno pokazał, jak się jeździ na żużlu. Wczoraj na torze w Ostrowie Wielkopolskim Ratajczak przywiózł komplet punktów.

Komplet Damiana Ratajczaka

Ostrowski owal był wczoraj miejscem, gdzie rozegrano pierwszy w tym roku turniej zaplecza kadry narodowej juniorów. Bezkonkurencyjny okazał się leszczyński Byk, Damian Ratajczak. Nie przegrał żadnego wyścigu i z kompletem 15 punktów wygrał turniej. Drugie miejsce zajął z dorobkiem 13 punktów zawodnik Stali Gorzów, Oskar Paluch. Na trzecim miejscu podium stanął przedstawiciel gospodarzy, Sebastian Szostak. Pozostali zawodnicy Fogo Unii Leszno zajęli: Antoni Mencel - 10. miejsce i Hubert Jabłoński - 12.