Kołodziej

i

Autor: AB

Żużel

Do Torunia bez Kołodzieja

2024-04-17 9:52

Unia Leszno na kolejny ligowy mecz z Apatorprem pojedzie bez swojego lidera. Czy jesteśmy skazani na porażkę? Apator Toruń podejmie u siebie Unię Leszno już w najbliższy piątek. Niestety Byki pojadą na mecz osłabione. Klub ze Strzeleckiej poinformował, że Janusz Kołodziej nie wystąpi w tym meczu.

Janusz Kołodziej nie pojedzie na mecz do Torunia 

Przypomnijmy, Janusz Kołodziej złapał kontuzję jeszcze przed startem PGE Ekstraligi. Wydawało się, że uraz udało się zaleczyć, czego dowodem mógł być genialny występ Koldiego na inauguracji sezonu z wyżej notowanym Włókniarzem Częstochowa. Niestety, okazało się, że kontuzja nadal daje się we znaki liderowi Byków. Stąd decyzja klubu:

Informujemy, że w najbliższym meczu wyjazdowym FOGO Unii Leszno z KS Apatorem Toruń, który odbędzie się 19 kwietnia, nie wystartuje Janusz Kołodziej. Decyzję o absencji kapitana leszczyńskich Byków podjął sztab szkoleniowy razem z zawodnikiem. Zdecydowano, że korzystniejsze dla Janusza będzie poświęcenie najbliższych dni na kontynuowanie rehabilitacji - czytamy w oświadczeniu.

Unia Leszno będzie mogła na mecz z Toruniem skorzystać z zastępstwa zawodnika. O tym, czy tak się stanie, klub poinformuje bezpośrednio przed zawodami.

hotel sejmowy szort