Żona skoczka narciarskiego pochwaliła się zmysłowym zdjęciem. "Jesteś zjawiskowa"

2020-03-02 13:40
Agnieszka Kot
Autor: fot. instagram.com/bodybyaga

Agnieszka Kot opublikowała w mediach społecznościowych bardzo intrygujące zdjęcie. Żona skoczka narciarskiego Macieja Kota pozuje na nim topless. Fani nie szczędzili trenerce personalnej ciepłych słów. - Jesteś zjawiskowa - pisali m.in. w komentarzach.

Agnieszka Kot może pochwalić się znakomitym ciałem. Nic w tym dziwnego. Żona reprezentanta Polski jest trenerem personalnym, prowadzi też własną siłownię w Nowym Targu. Dodatkowo na swoim profilu na Instagramie prezentuje różne ćwiczenia, którymi zachęca do aktywności.

Agnieszka Kot udostępnia także bardziej prywatne fotografie. Jedna z nich pojawiło się na jej profilu w weekend. Widać na nim, jak trenerka personalna siedzi w oryginalnej wannie... toples!

Zdjęcie wywołało sporo pozytywnych emocji wśród fanów: "Jesteś zjawiskowa", "Co za boskie plecy", "Afrodyta!" - piszą zachwyceni fani w komentarzach. Koniecznie zobaczcie tę fotografię!

Recykling Art Day 2020
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE