Żabson, Białas, Opał. Kto jeszcze wystąpi podczas #MHHF Miejskiego Hip Hop Festiwalu?

2020-02-06 13:40
Hip Hop Festiwal
Autor: Materiały prasowe

#MHHF Miejski Hip Hop Festiwal już 15 lutego w Krakowie. W Hali Wisły będzie można usłyszeć m.in. Żabsona, ReTo, Białasa, czy Kariana. Czekają nas wielkie emocje!

Już w sobotę, 15 lutego Kraków zamieni się w hip hopową stolicę Polski. Do grodu Kraka zjedzie garść artystów, a ci opanują scenę w Hali Wisły. Wystąpią: ReTo, Żabson, Białas, White 2115, Young Igi, Opał, Karian, Rizi Beizeti oraz WARGA. Imprezę poprowadzi Edzio/DJ Abdool.

To pierwsze z czterech wydarzeń w ramach festiwalu. Kolejne odbędą się w Olsztynie (14 marca), Warszawie (18 kwietnia) i Koszalinie (8 sierpnia).

Przypominamy, że osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na jej wyłączną odpowiedzialność. Bilety wstępu muszą zostać zakupione dla obu.

Osoby niepełnoletni, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisania zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE