Wisła Kraków

Autor: Wisła Kraków

Wiadomości

Wisła Kraków złożyła odwołanie po meczu z Motorem Lublin. Chodzi o czerwoną kartkę Jarocha

2024-04-10 15:38

Wisła Kraków w minionej kolejce Fortuna 1. Ligi przegrała z Motorem Lublin 1:3. Duży wpływ na wynik tego spotkania miała czerwona kartka Bartosza Jarocha, którą piłkarz "Białej Gwiazdy" ujrzał już w 6. minucie spotkania. Wisła postanowiła odwołać się od tej decyzji sędziego.

Wisła Kraków odwołała się od czerwonej kartki Bartosza Jarocha. Obrońca zagra z Wisłą Płock?

Wisła Kraków walczy o awans do Ekstraklasy. Krakowianie po ostatniej porażce z Motorem Lublin wypadli jednak ze strefy barażowej i aktualnie zajmują siódme miejsce w Fortuna 1. Lidze. Duży wpływ na ich wynik z Motorem miała czerwona kartka dla Bartosza Jarocha, którą obrońca ujrzał w 6. minucie rywalizacji.

Wisła postanowiła odwołać się od tej decyzji. 9 kwietnia krakowski klub wniósł oficjalny protest do Komisji ds. Rozgrywek i Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN. Jeśli zostanie on rozpatrzony negatywnie, Jaroch z powodu otrzymania bezpośredniej czerwonej kartki będzie musiał pauzować przez dwa spotkania. Wiślacy liczą jednak na pozytywny finał sprawy, bowiem kartka dla Jarocha była mocno kontrowersyjna.

Fortuna 1. Liga. Wisła Kraków zmierzy się z Wisłą Płock

Wisła Kraków w najbliższej kolejce Fortuna 1. Ligi zagra z Wisłą Płock. Podopieczni Alberta Rude będą w tym meczu mocno osłabieni. Z powodu kontuzji na boisku nie zobaczymy bowiem Goku i Angela Rodado, natomiast za kartki pauzować będą Jesus Alfaro, Dawid Szot oraz możliwe, że Bartosz Jaroch.

Łzy wzruszenia, głośny doping i gromkie brawa. Tak Wisła Kraków pożegnała Jakuba Błaszczykowskiego [ZDJĘCIA]