Kocmyrzowska

i

Autor: Zarząd Dróg Miasta Krakowa Kiedy ruszy rozbudowa ul. Kocmyrzowskiej? Jest wszczęcie postępowania

Ważne skrzyżowanie w Krakowie zamknięte. Będą utrudnienia w ruchu

2022-10-04 8:04

Trwa remont torowiska na ulicy Kocmyrzowskiej. W związku z postępem prac od wtorku, 4 października zamknięty został przejazd przez skrzyżowanie z ulicami Cienistą i Bulwarową. Kierowcy będą musieli korzystać z objazdów.

Od 4 października zamknięty został przejazd przez skrzyżowanie Kocmyrzowskiej z ulicami Cienistą i Bulwarową w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie. W trakcie zamknięcia wymienione zostanie torowisko tramwajowe w obrębie przejazdu drogowego. Zostaną tam zastosowane prefabrykowane płyty betonowe, co pozwoli wyeliminować problem uszkodzeń nawierzchni na przejeździe. Roboty w tym miejscu potrwają do środy, 12 października.

Całość remontów torowych na ul. Kocmyrzowskiej od przystanku "Rondo Kocmyrzowskie im. Ks. Gorzelanego" do przystanku "Wańkowicza" zakończy się w grudniu 2022 roku, a ich koszt to ok. 19,5 mln złotych.

Jerzy Urban nie żyje. Miał 89 lat

Jak dobrze znasz domowe rośliny doniczkowe?

Pytanie 1 z 10
Co to za roślina?
Difenbachia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE