Walka o leżaki przy basenie. Ten filmik to HIT. "Mój tata zawsze to robi o 7 rano"

2022-07-05 14:42
Walka o leżaki przy baseni. Ten filmik to HIT
Autor: screen TikTok/Julie Marie Larsson Walka o leżaki przy baseni. Ten filmik to HIT

Wakacje wystartowały, a wraz z nimi także zagraniczne wojaże. Na Tik Toku znalazło się nagranie, które pokazuje walkę o leżaki przy basenie w jednym z zagranicznych kurortów. Wygląda to wprost komicznie! Sami zobaczcie!

Lato i wakacje w pełni. Część osób wykorzystuje już wolne dni, inni zaś dopiero planują swój urlop. Czy to w Polsce, czy za granicą - wszyscy z pewnością liczą, że pogoda będzie dopisywać i uda się naładować baterie po okresie szkoły lub wakacji. Z okresem wakacji wiąże się mnóstwo zabawnych zachowań, których autorami są sami turyści. W Polsce najpopularniejszym z nich jest chyba "parawaning". Co roku tysiące osób odgradza się od siebie na plaży, by "zachować jak najwięcej prywatności".

Okazuje się, że za granicą można dostrzec jeszcze inny hit. Chodzi o zajmowanie leżaków przy basenie. Nagranie z takiej sytuacji na Majorce pojawiło się ostatnio na Tik Toku. Tiktokerka Julie Marie Larrson opublikowała film, na którym widać, jak turyści toczą bój o najlepsze miejsca przy basenie. Film został podpisany "Wojna o leżaki o szóstej rano". Sami zobaczcie!

Pod nagraniem pojawiło się sporo komentarzy.

"To samo, co w Polsce z parawanami", "Nigdy nie zrozumiem takich ludzi na wakacjach", "Mój tata zawsze wstaje o 7 rano i tak robi" - piszą ludzie w komentarzach. A co wy o tym sądzicie?

Tak wygląda tor kolarski RKS Orzeł na Pradze-Południe

Wszystkim, którzy musieli walczyć na śmierć i życie o upragniony leżak lub parawan, polecamy chwilę relaksu przy najnowszych odcinkach WKRĘTARKI.

Włączajcie i bawcie się dobrze XD

Listen to "Komornik" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE