Baltona

i

Autor: Biuro prasowe, Grupa Kapitałowa Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A. Baltona Duty Free - nowy sklep w Krakowie

Zakupy

W Krakowie powstanie zupełnie nowy sklep, a w nim światowe marki. Wiemy, kiedy otwarcie

2024-02-02 15:21

W Krakowie, a konkretnie na lotnisku Balice już niedługo zostanie otwarty nowy sklep, który zapewne przyciągnie nie tylko podróżujących. Na terenie Kraków Airport powstanie Baltona Duty Free. Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona oferuje produkty światowych marek, ale w krakowskim sklepie można będzie nabyć też małopolskie produkty regionalne. Kiedy otwarcie?

Nowy sklep w Krakowie. Kiedy otwarcie Baltona Duty Free?

Grupa Baltona zajmuje się sprzedażą towarów w sklepach wolnocłowych, zlokalizowanych przede wszystkim w portach lotniczych oraz na przejściach granicznych, a także zaopatrywaniem placówek dyplomatycznych, a także załóg statków i okrętów cumujących w polskich portach morskich. Oferuje również sprzedaż posiłków i napojów w punktach gastronomicznych oraz kawiarniach w pobliżu lub na terenie portów lotniczych lub dworców kolejowych. Już w marcu Baltona otworzy nowy sklep na krakowskim lotnisku w Balicach. Co będzie można tam kupić? Na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II naul. Kpt. M. Medweckiego 1 znajdziemy przede wszystkim kosmetyki, perfumy, wysokogatunkowy alkohol, ale także zabawki, słodycze, prasę i regionalne produkty Małopolski.

Sklepy Baltona znajdują się w Poznaniu, Świnoujściu, Bydgoszczy, Modlinie, Warszawie, Wrocławiu, Rzeszowie, Katowicach, a także w Estonii, Rumunii, we Francji i Włoszech oraz na Ukrainie. Już w marcu do tych miast dołączy Kraków.

ZOBACZ TAKŻE: Gdzie można zrobić najtańsze zakupy? W tych sklepach zapłacicie najmniej

Łomża. Złodziej w Lidlu. Jeden z klientów nie cackał się z 32-latkiem
Listen on Spreaker.