Policja

i

Autor: Małopolska Policja

Na sygnale

Tragedia w Spytkowicach. Śledczy ustalają okoliczności śmierci mężczyzny

2024-04-15 15:18

W niedzielę, 14 kwietnia w Spytkowicach (powiat wadowicki) w korycie potoku odnaleziono ciało mężczyzny. Policja poinformowała, że trwają obecnie czynności zmierzające do ustalenia okoliczności śmierci 78-latka.

Spytkowice. Nie żyje 78-latek. Policja bada przyczyny

Policjanci ustalają okoliczności śmierci 78-latka, którego ciało w niedzielę zostało znalezione w korycie potoku w Spytkowicach – poinformowała rzecznik wadowickiej komendy powiatowej st. asp. Agnieszka Petek.

78-latek był mieszkańcem powiatu wadowickiego. Wstępnie wykluczyliśmy, by do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie – powiedziała Petek.

Policjantka dodała, że prokurator zdecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok, by ustalić bezpośrednią przyczynę zgonu. Przypomnijmy, że niedawno w Spytkowicach doszło do zbrodni, która obiegła całą Polskę. 3 kwietnia b.r. w jednym z tamtejszych domów jednorodzinnych znaleziono ciała dwóch kobiet w wieku 73 i 48 lat. Wstępnie ustalono, że do zabójstwa doszło dzień wcześniej, a ich sprawcą może być krewny kobiet. 54-latka poszukiwano przez kilka dni, po czym zatrzymano go w niedzielę, 7 kwietnia na terenie Niemiec, w gminie Nadrensee.

Pozostałości po Twierdzy Kraków odkryte podczas badań archeologicznych przy budowie S52

Pokój Zbrodni: Piotr Wawrzynowicz 2024.04.15