To już ostatni dzwonek! Zobaczcie MEMY na koniec roku szkolnego 2021/22!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

To już ostatni dzwonek! Zobaczcie MEMY na koniec roku szkolnego 2021/22!

2022-06-23 13:55

Nareszcie! Nadchodzą upragnione wakacje. Lato, wypoczynek, zabawa - wszystko przed uczniami i nauczycielami, którzy cały rok dzielnie przekazywali im wiedzę. Teraz młodzież ma ponad dwa miesiące by sumiennie zapomnieć wszystkiego, czego się nauczyli. Powitajcie wakacje z humorem i zobaczcie najlepsze memy w naszej galerii!

Oto nadeszły upragnione wakacje. Przed uczniami ponad dwa miesiące zabawy, bo nowy rok szkolny rozpocznie się dopiero 1 września. Studenci są w jeszcze lepszej sytuacji! Oni wypoczywać mogą do 1 października. Końcówka roku z pewnością dla wielu osób była bardzo stresująca. Ciężko pracować musieli zarówno uczniowie poprawiający oceny, jak i nauczyciele, którzy musieli podsumować cały rok pracy. Jeśli już udało wam się przebrnąć przez poprawkowy maraton, to warto odetchnąć i z uśmiechem wręczyć rodzicom świadectwo.

Ostatni dzień roku szkolnego niewątpliwie jest dobrym powodem do żartowania i stworzenia kilku memów. Najlepsze memy, które trafnie komentują to wydarzenie znajdziecie w galerii. Znajdziecie ją poniżej!

Kradli samochody w Holandii, z łupami wracali do Warszawy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE