Te pary wzięły ślub w 2020 roku! Zobaczcie ich piękne zdjęcia! [GALERIA]

2020-12-29 14:23

Nie wszyscy będą źle wspominać rok 2020. Niektóre osoby zapamiętają go do końca życia! Mowa tu m.in. o osobach, które postanowiły zmienić swój stan cywilny. A nie było ich wcale mało! Które polskie pary wzięły ślub w 2020 roku? Sprawdźcie w naszym materiale!

Życzenia na 2021! Czego życzymy sobie w nowym roku?

Z czym kojarzy się rok 2020? Większość osób stwierdzi, że z pandemią koronawirusa, która znacząco wpłynęła na nasze plany. Jeden musiał odwołać ceremonię, inny nie wyjechał na upragniony urlop. Wiele osób martwiło się też o siebie i swoich bliskich. Są jednak tacy, którzy 2020 rok zaliczą do udany. Ktoś znalazł miłość, ktoś na świecie powitał swojego potomka, a inny... wziął ślub! Które polskie pary zmieniły w tym roku stan cywilny? To nie tylko Margaret czy Martyna Wojciechowska! Więcej dowiecie się w naszej galerii!

Posłuchaj, czym różni się krem BB od kremu CC albo kremu DD. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE