Oni zostali rodzicami w 2020 roku! Czyja rodzina się powiększyła? [GALERIA]

2020-12-30 13:00

Rok 2020 nie wszyscy zaliczą do nieudanych. Wiele rodzin mogło ogłosić światu radosną nowinę. Chodzi o narodziny dziecka, które zawsze jest wielkim wydarzeniem! Wśród polskich gwiazd także zapanowała radość z tej okazji. Czyja rodzina się powiększyła? Zobaczcie w naszej galerii!

W 2020 roku mieliśmy wiele ciężkich chwil. Ten czas z pewnością wśród wielu osób zostanie zapamiętany na bardzo długo. Zdominowała go oczywiście pandemia koronawirusa. Za nią przyszło odwołanie wielu planów, jak różne uroczystości czy podróże. Jednak nie wszyscy zrezygnowali np. ze ślubu. Kilka par z kraju nad Wisłą powiedziało sobie "tak". Które? Więcej pisaliśmy o tym tutaj:

Te pary wzięły ślub w 2020 roku! Zobaczcie ich piękne zdjęcia! [GALERIA]

Życzenia na 2021! Czego życzymy sobie w nowym roku?

Ślub to nie jedyne ważne wydarzenie w życiu zakochanych. Równie istotne jest powitanie na świecie dziecka. Które znany polskie rodziny się w tym roku powiększyły? Dowiecie się w naszej galerii! Wszystkim rodzicom serdecznie gratulujemy!

Posłuchaj, jak wygląda pierwsza pomoc przy skaleczeniu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE