"Takie widoki, a Rycerz śpi". Niesamowita Droga Mleczna nad Giewontem!

2020-02-13 12:00
Giewont
Autor: Pixaby

O tym, że przyroda potrafi nas zaskoczyć, przekonujemy się praktycznie każdego dnia. Jednak taki widok Drogi Mlecznej w górach wprost zapiera dech w piersiach! Zobaczcie niezwykłe nagranie z Podhala!

Film znalazł się na grupie "Tatromaniacy" na Facebooku. Jego autorem jest Kuba Jurowski. Na nagraniu widzimy Giewont wraz z otaczającymi go szczytami. Nad masywem górskim mknie Droga Mleczna, a poniżej znajduje się rozświetlone Zakopane. Film jest wprost niesamowity!

Pod nagraniem znalazło się mnóstwo komentarzy zachwyconych internautów. "Takie widoki, a Rycerz śpi", "Jakie to śliczne", "Coś pięknego!" - brzmią niektóre wpisy pod filmem.

Chcecie zobaczyć więcej niesamowitych zdjęć lub nagrań nie tylko z Podhala, ale też innych miejsc? Odwiedźcie stronę Light At Night, gdzie Kuba Jurkowski zamieszcza swoje prace.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE