Na sygnale

Szokujący wypadek w Małopolsce. Po dachowaniu kierowca uciekł. Miał 3,6 promila alkoholu w organizmie [ZDJĘCIA]

2023-09-18 6:49

Gliczarów Górny to wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim. To właśnie tam w sobotę, 16 września doszło do poważnego wypadku. Samochód dachował, a kierowca - jak najpierw poinformowały służby - oddalił się z miejsca zdarzenia. Został złapany i jak się okazało, miał 3,6 promila w organizmie.

Kierowca uciekł po dachowaniu w Małopolsce. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń

38-letni kierowca z Ukrainy stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Mężczyzna miał ponad 3,6 promila w organizmie. W tym zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, w pojeździe nie było nikogo. Policjanci oraz strażacy zaczęli szukać kierowcy i osób, które ewentualnie mogły podróżować tym pojazdem. Ostatecznie kompletnie pijanego kierowcę udało się odnaleźć w pobliżu miejsca zdarzenia. W sobotę po południu, 16 września mężczyzna dochodził do stanu trzeźwości w policyjnym areszcie. Ma stanąć przed sądem.

Samochód marki Renault, którym się poruszał został odholowany na strzeżony parking. Policjanci obecnie wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia. 38-letni obywatel Ukrainy mieszkający czasowo na terenie powiatu tatrzańskiego został doprowadzony do zakopiańskiego sądu w niedzielę, 17 września. Mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia.

Z tego bloku śmieje się cała Polska. "Polski Wawel nad prusackim spichlerzem"