Światełko w tunelu dla międzynarodowych podróży? Lufthansa zapowiada pierwsze loty z Polski

2020-05-15 12:39 NM
Lufhansa zapowiada pierwsze loty z Krakowa i Warszawy
Autor: Pixaby

Lufthansa zapowiedziała pierwsze międzynarodowe loty z Polski. Na początku czerwca do Frankfurtu polecimy z Krakowa i Warszawy. Bilety można rezerwować na stronie przewoźnika.

Czy to światełko w tunelu dla międzynarodowych podróży? Lufthansa zapowiedziała pierwsze loty po wprowadzeniu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. Od czerwca pasażerowie będą mogli udać się do Frankfurtu z Kraków Air-Port. Zaplanowano również loty z Warszawy.

Niemiecki przewoźnik zapowiada 17 cotygodniowych połączeń między Polską, a naszym zachodnim sąsiadem. Od 1 do 14 czerwca loty będą odbywać się 5 razy tygodniowo na trasie Kraków-Frankfurt i 12 razy na trasie Warszawa-Frankfurt. Podczas trwania podróży pasażerów ma obowiązywać noszenie maseczek zakrywających nos i usta.

Choć Kraków i Warszawa znalazły się w siatce połączeń zaplanowanych przez Lufthansę, to nie ma pewności, że na pewno skorzystamy z czerwcowych lotów. W Polsce do 23 maja obowiązuje zakaz latania. Nie wiadomo jeszcze, czy rząd nie zdecyduje się go przedłużyć.

Posłuchaj, i poznaj cztery proste ćwiczenia, które pomogą odreagować stres. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
COŚ DOBREGO #21