Straż Graniczna ostrzega przed nielegalnym imigrantem ze Słowacji. "Ma ponad 300 kg" [ZDJĘCIA]

2021-04-20 15:35
niedźwiedź
Autor: Pixaby

Straż Graniczna opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowy wpis. Okazuje się, że w Polsce znalazł się nielegalny imigrant. Uwaga! Może być groźny! - Przybysz jest duży - nawet ponad 300 kg i zapewne szuka pożywienia - napisała na Facebooku Straż Graniczna. Domyślacie się już, o kogo chodzi?

Wpis zamieszczony przez Straż Graniczną odnosi się oczywiście do niedźwiedzia. Post znalazł się ku przestrodze. Wybierając się na wycieczkę w góry, należy pamiętać o swoim bezpieczeństwie.

Mamy ślady nielegalnej migracji ze Słowacji. Odkryli je na Podhalu funkcjonariusze z Karpackiego Oddziału SG. Z racji tego, że przybysz jest duży - nawet ponad 300 kg i zapewne szuka pożywienia, tym razem mówimy tylko "Straż Graniczna wita i życzy miłego pobytu w Polsce - czytamy we wpisie w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że na początku kwietnia informowaliśmy, że Tatrzański Park Narodowy zamknął szlaki w Dolinie Gąsienicowej. Powodem było pojawienie się w tym rejonie niedźwiedzicy z dwójką małych niedźwiadków. Zwierzęta wędrują bardzo blisko turystycznych szlaków. Te pozostaną zamknięte do odwołania.

Raport z anteny 20.04, godz.10

Znane budowle i zabytki w Polsce. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 15
Sukiennice w Krakowie nigdy nie były przebudowywane. Prawda czy fałsz?
Kraków
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE