Siostry zakonne z Krakowa rapują "Jezu, ufam Tobie". To wideo to hit! [WIDEO]

2020-06-05 7:31
Siostry zakonne z Krakowa rapują Jezu, ufam Tobie. To wideo to hit!
Autor: Youtube/hot16challenge2 - Siostry Matki Bożej Miłosierdzia z Łagiewnik Siostry zakonne z Krakowa rapują "Jezu, ufam Tobie". To wideo to hit!

Siostry zakonne w #hot26challenge2? Czemu nie?! W popularnym wyzwaniu wzięły udział Siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach. Jak rapują przedstawicielki Kościoła? Sami zobaczcie! To wideo to hit!

Wyzwanie #hot16challenge2 od dłuższego czasu bije rekordy popularności w sieci. Cel jest szczytny - akcja ma na celu wsparcie służby zdrowia, która walczy z pandemią koronawirusa w naszym kraju. Dodatkowo zbierane są fundusze na lekarzy, pielęgniarki czy ratowników medycznych.

W akcji wzięło już udział mnóstwo znanych osób. Zaangażował się w nią choćby prezydent Andrzej Duda czy Michał Rusinek.

Teraz do akcji #hot16challenge2 włączyły się Siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach. Zostały one nominowane przez kleryków saletyńskich. Przedstawicielki Kościoła rapują "Jezu, ufam Tobie", a ich wykon już stał się hitem w sieci! Zobaczcie go koniecznie!

Akcja #hot16challenge2 polega na nagraniu 16 wersów i nominowaniu do wzięcia w niej udziału kolejnych osób. Następni mają na to 72 godziny. Zebrane pieniążki w akcji zostaną przekazane dla medyków i szpitali. Na ten moment przez stronę siepomaga.pl udało się już zgromadzić ponad 3,5 mln złotych.

Filip Lato zaśpiewał megahit The Weeknd. Ten wykon w Domowym Graniu to Mount Everest muzyki!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE