Andrzej Duda RAPUJE! Posłuchaj niezwykłego wykonu prezydenta w #Hot16Challenge2!

2020-05-11 17:28
Prezydent
Autor: https://www.youtube.com/watch?v=DjDSUqTcrv4

Prezydent Andrzej Duda rapuje? Owszem i robi to całkiem nieźle! #Hot16Challenge2, to nowe zadanie i łańcuszek, który ma pomóc w zebraniu pieniędzy dla służby zdrowia. Druga edycja akcji zapoczątkowanej 6 lat temu przez rapera Solara cieszy się niemałym zainteresowaniem. Posłuchajcie jak z wyzwaniem poradził sobie sam prezydent Polski!

Prezydent Andrzej Duda znów pokazuje swoją pogodną stronę. Tym razem przyjął on wyzwanie rzucone przez rapera ZEUSa i wziął udział w wyzwaniu #Hot16Challenge2. Polega ono na zarapowaniu lub zaśpiewaniu 16 wersów. Mają one dotyczyć obecnej sytuacji w kraju, a cel jest szczytny. Wspólnie zbieramy na walkę z koronawirusem. Swoje utwory przedstawili między innymi Dawid Podsiadło, Margaret, a nawet... Janusz Korwin-Mikke! Jesteście ciekawi, jak poradził sobie nasz prezydent? Utworu możecie posłuchać poniżej. 

Prezydent mógł również nominować kilka wybranych osób. Wśród nich znaleźli się Maryla Rodowicz, bracia Golec, a nawet... Mateusz Morawiecki!

222 km/h po Warszawie! W aucie celebrytka z chłopakiem
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE