Rosja wzięła na cel obywateli tych krajów. Władimir Putin chce wziąć ich do wojska

i

Autor: pixabay.com

Rosyjscy wojskowi nie wiedzą, jak korzystać z toalety. W Ukrainie wybijają dziury w podłogach

2022-10-06 19:24

W jednym z domów na okupowanych terenach Ukrainy mieszkali do niedawna rosyjscy wojskowi; najeźdźcy nie wiedzieli, jak korzystać z toalety i wybili w pomieszczeniu obok dziurę w podłodze, by załatwiać tam swoje potrzeby fizjologiczne - poinformował przedstawiciel ukraińskiego MSW Anton Heraszczenko.

Ukraiński przedstawiciel MSW powiedział, że rosyjscy wojskowi nie wiedzą, jak korzystać z toalety.

"Zawsze nam się wydaje, że widzieliśmy już wszystko. I zawsze okazuje się, że jednak niekoniecznie" - skomentował polityk na Twitterze. Heraszczenko opublikował nagranie z relacją właściciela domu, który powrócił do budynku po wyzwoleniu rodzinnej miejscowości z rąk okupantów. "Gdybym tego sam nie zobaczył, nijak bym w to nie uwierzył. Mieli do dyspozycji sedes, bieżącą wodę, prysznice, ale wydrążyli dziurę w podłodze i tam się załatwiali. Mój Boże..." - opisywał mieszkaniec wyzwolonych terytoriów.

Jak podał w czwartek, 6 października generał Ołeksij Hromow z ukraińskiego sztabu generalnego, tylko w ciągu ostatnich sześciu dni Kijów odzyskał kontrolę nad 29 miejscowościami w obwodzie chersońskim na południu kraju. W wyniku kontrofensywy we wrześniu i październiku rosyjskie wojska zostały też wyparte z regionu charkowskiego na północnym wschodzie Ukrainy i północnej części obwodu donieckiego.

W środę, 5 października szef władz obwodu ługańskiego Serhij Hajdaj powiadomił, że zdobycie miasta Łyman w Donbasie pozwoliło Ukraińcom rozpocząć operację na rzecz wyzwolenia Ługańszczyzny. Według miejscowej administracji najeźdźcy zostali już wyparci z kilku miejscowości w tym regionie, położonych niedaleko granicy z obwodem donieckim.

DUBIEL vs TROMBA [FAME MMA 16] | ESKA XD - Radio Eska #59

Jak dobrze znasz seriale Marvela? QUIZ dla fanów trykociarzy Domu Pomysłów

Pytanie 1 z 10
Matt Murdock aka Daredevil nocą był superbohaterem, za dnia zaś...
Seriale Marvela - quiz