Ciekawostki

Wraz z nim śmieje się cała Polska. Oto najlepsze mamy z Robertem Makłowiczem!

2023-09-08 15:36

Robert Makłowicz ostatnimi czasy bije rekordy popularności. Nic w tym dziwnego! Nie ma chyba w Polsce osoby, która choć raz nie towarzyszyłaby mu wirtualnie w kulinarnych podróżach po całym świecie. Kucharz i podróżnik cieszy się szczególną sympatią wśród młodzieży, która regularnie ogląda jego filmy w serwisie YouTube. Nie ma chyba osoby, która nie darzyłaby go sympatią. Oto najlepsze memy z Robertem Makłowiczem w roli głównej!

Najlepsze memy z Robertem Makłowiczem. Te obrazki poprawiają humor!

Robert Makłowicz może z pewnością mówić o sporym sukcesie, bo ostatnimi czasy podróżnik i krytyk kulinarny bije rekordy popularności w sieci. Nie ma chyba Polaka, który nie oglądałby słynnych programów telewizyjnych „Makłowicz w podróży”, emitowanych do dzisiaj aż od… 1998 roku! Do tej pory liczba nakręcono 482 odcinki zawarte w 34 sezonach. Nagrywanie nowych odcinków zakończyło się w 2020 roku po wybuchu pandemii COVID-19. Robert Makłowicz zdecydował wówczas o założeniu kanału w serwisie YouTube, gdzie rozpoczął publikowanie swoich produkcji wideo. Nikt chyba nie spodziewał się, że kanał osiągnie tak wielki sukces i będzie cieszył się sympatią szerokiego grona odbiorców. W tym momencie Roberta Makłowicza subskrybuje 547 tys. osób! Niektóre z odcinków były odtwarzane ponad milion razy, co już mówi samo za siebie! Zobaczcie naszą galerię, w której znajdziecie najbardziej uwielbiane memy z mistrzem kulinarnym w roli głównej.

Roberta Makłowicza niezwykle ceni młodzież, dla której stanowi on pewnego rodzaju autorytet i… wytchnienie od problemów życia codziennego! Podróżnika wyróżnia przede wszystkim jego zaraźliwa pogodność i wszechobecny uśmiech. Nie trzeba chyba dodawać nic o merytoryce i świetnej realizacji odcinków. Część wypowiedzi czy zabawne sytuacje z jego programów stały się częściowo legendarne. Kto z nas nie zna słynnego psa jedzącego koperek? Kto nie wie, jak działają sowieckie przyrządy świetlne? Któż z nas nie pamięta opowieści o Franciszku Józefie czy pływania z delfinami? Oto najlepsze memy z Robertem Makłowiczem. Te obrazki bawią do łez!

Robert Makłowicz ze specjalny felietonem w Radiu SuperNova