Proszę państwa, oto miś! Wyjątkowy gość przy schronisku na Hali Gąsienicowej [WIDEO]

2022-10-05 15:35
NIedźwiedź przy schronisku na Hali Gąsienicowej
Autor: screen Youtube/ Tatromaniak NIedźwiedź przy schronisku na Hali Gąsienicowej

Nietypowe odwiedziny w schronisku w polskich Tatrach. Miejsce przy jednym ze stolików postanowił zająć... niedźwiedź! Zwierzę na nagraniu uchwyciła jedna z osób przebywających w budynku. Zobaczcie nagranie.

Od dłuższego czasu słyszy się, że dzikie zwierzęta coraz częściej pojawiają się w miastach, czy na górskich szlakach. Mowa tu głównie o dzikach, sarnach czy łosiach. Jednak widok niedźwiedzia i to z takiego bliska robi zupełnie inne wrażenie.

Do takiej sytuacji doszło ostatnio na Hali Gąsienicowej przy schronisku Murowaniec. Nagranie całego zdarzenia pojawiło się w sieci, udostępnił je m.in. Tatromaniak czy profil Aktualne warunki w górach. na filmie widzimy niedźwiedzia, który przy świeżych opadach śniegu podchodzi do stolika na zewnątrz. Nagraniem podzieliła się Monika Wlaźniak.

Mural w hołdzie dla Macieja Berbeki w Zakopanem

Drift na Zarabiu zakończony wysokim mandatem
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE