Myślenice: chciał się popisać, drifty zakończył na drzewie

i

Autor: screen/ Małopolska Policja Myślenice: chciał się popisać, "drifty" zakończył na drzewie

Myślenice: chciał się popisać, "drifty" zakończył na drzewie. Wszystko się nagrało! [WIDEO]

2022-10-05 10:34

Do niebezpiecznej sytuacji doszło ostatnio na Zarabiu w Myślenicach. 20-letni kierowca wprowadził swoje audi w poślizg. Nie opanował jednak pojazdu i popisy skończył, uderzając w drzewo. To jednak nie wszystko!

Do sytuacji doszło w poniedziałek, 3 października ok. godz. 22.00 w Myślenicach na jednym z parkingów. 20-latek postanowił spróbować "driftów", jednak przecenił swoje możliwości. Audi najpierw uderzyło w metalową skrzynię, w której znajdowały się słupki drogowe, a następnie w drzewo. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

Całe zdarzenie zarejestrował miejski monitoring. Na miejscu szybko pojawił się patrol policji. 20-latek z powiatu myślenickiego za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukarany został mandatem karnym w kwocie 5 000 zł, a na jego konto trafiło 8 punktów karnych. Dodatkowo w związku z uszkodzeniami pojazdu zatrzymali dowód rejestracyjny.

Drift na Zarabiu zakończony wysokim mandatem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE