Jarosław Królewski

i

Autor: Bartek Ziółkowski/Wisła Kraków

Wiadomości

Prezes Wisły Kraków podjął decyzję ws. Radosława Sobolewskiego. Wydał jasny komunikat

2023-11-14 9:16

Wisła Kraków początku sezonu Fortuna 1. Ligi nie zaliczy do udanych. Piłkarze "Białęj Gwiazdy" po 15. kolejkach sklasyfikowani są dopiero na dziewiątym miejscu w tabeli i mają problem z regularnym wygrywaniem. Prezes krakowskiego klubu Jarosław Królewski w mediach społecznościowych wypowiedział się na temat przyszłości trenera, Radosława Sobolewskiego.

Wisła Kraków rozczarowuje od początku sezonu. Co z przyszłością Radosława Sobolewskiego?

Wisła Kraków w bieżącym sezonie wygrała tylko pięć z 15 rozegranych spotkań ligowych. Przez to piłkarze ze stolicy Małopolski są sklasyfikowani dopiero na dziewiątym miejscu w tabeli Fortuna 1. Ligi. Nic dziwnego zatem, że kibice Wisły domagają się zwolnienia Radosława Sobolewskiego. Głos na temat przyszłości szkoleniowca zabrał Jarosław Królewski w mediach społecznościowych.

Spośród 17 meczów w tej kampanii przegraliśmy 3. W tym dwa, w których graliśmy w osłabieniu. O naszej pozycji w lidze decydują mecze, w których nie byliśmy w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść, mimo zdecydowanej przewagi. Cel na koniec piłkarskiego roku jest powszechnie znany. Pracujemy dalej. Pozdrawiam. PS. Konkurs na najlepsze inwektywy w komentarzach uważam za otwarty - napisał Jarosław Królewski na platformie X.

Radosław Sobolewski prowadzi Wisłę od października 2022 roku

Tym samym kibice Wisły w najbliższym czasie nie mają co liczyć na zwolnienie Radosława Sobolewskiego. Były piłkarz krakowskiego klubu swoją funkcję piastuje od października 2022 roku. Do tej pory prowadził zawodników "Białej Gwiazdy" w 42 spotkaniach.

Łzy wzruszenia, głośny doping i gromkie brawa. Tak Wisła Kraków pożegnała Jakuba Błaszczykowskiego [ZDJĘCIA]

Jakub Błaszczykowski o reprezentacji Polski i życiu po karierze