Poważny wypadek w Zasolu w Małopolsce. Na miejscu reanimowano kobietę w ciąży

2022-07-24 17:18
Poważny wypadek w Zasolu w Małopolsce. Na miejscu reanimowano kobietę w ciąży
Autor: Canva/FB Polskie służby

Do wypadku z udziałem trzech samochodów doszło w niedzielę po południu w Zasolu koło Brzeszcz. Do szpitala trafiły cztery osoby, w tym kobieta w ciąży i 7-letnie dziecko – poinformowała rzecznik oświęcimskiej policji asp. szt. Małgorzata Jurecka.

Jak zrelacjonowała Jurecka, do wypadku doszło na skrzyżowaniu wojewódzkiej 949 z ulicami Kostka Jagiełły oraz Wypoczynkową. Nie działa tam sygnalizacja świetlna.

- Kierowca samochodu renault, jadąc ulicą Kostka Jagiełły, wjeżdżając na skrzyżowanie zderzył się z jadącym drogą wojewódzką bmw, które dachowało i uderzyło w forda stojącego przed skrzyżowaniem na ulicy Wypoczynkowej – podała Małgorzata Jurecka.

Warszawa. Bulwary Wiślane lśnią czystością! Wielkie sprzątanie nad Wisłą

Policjantka powiedziała, że w wyniku zderzenia najpoważniej ranna została będąca w ciąży żona kierowcy renault.

- Kobieta była reanimowana. W stanie bardzo ciężkim została przetransportowana helikopterem medycznym do szpitala. Trafili tam także: kierowca renault i jego 7–letnie dziecko oraz kierująca bmw – podała rzecznik.

Dokładne okoliczności wypadku ustali policja.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE