Budda pokazał DOZELAND!

i

Autor: Doze / materiał prasowy Budda pokazał DOZELAND!

Ciekawostki

Popularność Buddy nie ma granic. Jego film będzie pokazywany w kilkunastu krajach

2024-04-25 17:52

Film „Budda. Dzieciak ’98” w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. Wydaje się, że dla internetowego twórcy nie ma rzeczy niemożliwych, co zdaje się udowadniać na każdym kroku. Jak się okazuje, pierwszy pełnometrażowy film Kamila Labuddy trafi również do kin poza granicami Polski. Gdzie będzie można go obejrzeć?

Film „Budda. Dzieciak ‘98” trafi do zagranicznych kin. Gdzie będzie można go obejrzeć?

Kamil „Budda” Labudda to internetowy twórca, który w ostatnich miesiącach cieszy się ogromną popularnością. Świadczy o tym choćby premiera jego pierwszego, pełnometrażowego filmu pt. „Budda. Dzieciak ‘98”, który, jak podaje Klaudia Woźniak na łamach 4FUN.tv obejrzało ponad 350 tys. widzów. Gdzie obejrzeć film „Budda. Dzieciak ‘98”? to pytanie było jednym z częstszych, ostatnio zadawanych w internecie.

Jak się okazuje, fani Buddy chcą obejrzeć produkcję również poza granicami Polski. Klaudia Woźniak z portalu 4FUN.tv podaje, że youtuber niedawno poinformował, gdzie będzie można obejrzeć film „Budda. Dzieciak ‘98” za granicą. O jakie kraje chodzi?

Film „Budda. Dzieciak ‘98” będzie dostępny w Austrii, Niemczech, Belgii, Holandii, Luksemburgu, Norwegii, Danii, Szwecji, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Islandii a nawet w Stanach Zjednoczonych.

Z pełną listą kin, które wyświetlą film „Budda. Dzieciak 98’” można zapoznać się pod tym linkiem.

QUIZ: "Zróbmy sobie wnuka". Jak dobrze pamiętasz ten kultowy film?

Pytanie 1 z 10
Maniek i Gienia Koselowie w filmie martwią się losem swoich dzieci. Ile ich mają?
Kadr z filmu Zróbmy sobie wnuka
#MuratorOgroduje: Wysiew kwiatów - lewkonie, lwie paszcze i maki - zapowiedź