Budda

i

Autor: Screen Youtube Budda.tv Budda

Wiadomości

Budda planuje kolejny tajemniczy projekt. Będzie można wygrać w nim mnóstwo pieniędzy

2024-04-19 17:48

Budda nie przestaje organizować kolejnych konkursów dla swoich widzów. Youtuber zdradził, że w najbliższym czasie ma zamiar zrealizować nowy projekt, w którym do wygrania będzie duża kwota pieniężna. O co konkretnie chodzi? Tego dowiecie się z naszego artykułu.

Budda planuje kolejną akcję dla widzów. W grze będą duże pieniądze

Budda niedawno wypuścił na rynek własną markę energetyków DOZE. Ponadto, youtuber zapowiedział również swój udział w branży kosmetyków samochodowych z dedykowanymi produktami marki SEVEN. To jednak nie koniec. Budda, który słynie z organizowania różnego rodzaju konkursów dla widzów, niebawem ma zamiar wystartować z kolejnym projektem.

Budda w przeszłości m.in. zrobił niespodziankę swojemu montażyście, któremu ofiarował drogi samochód, czy też fundował kursy prawa jazdy dla kandydatów na kierowców o łącznej wartości 135 tysięcy złotych. Youtuber postanowił jednak pójść krok dalej i niebawem ma zamiar wystartować z konkursem, w którym pula nagród ma wynieść nawet dwa miliony złotych.

Budda organizuje projekt powiązany z marką DOZE. Fani już zacierają ręce

Nowy projekt organizowany przez Buddę będzie ściśle powiązany z jego marką DOZE. "Dzień dobry! Jesteśmy w trakcie pracy nad projektem, w którym będziecie mieli do wygrania 2 miliony złotych wraz z DOZE Energy. Nie będzie to loteria. Dziękuję za uwagę" - napisał Budda za pośrednictwem swojego Instagrama. Youtuber nie zdradził jednak więcej szczegółów, więc fanom nie pozostaje nic innego, jak poczekać na oficjalne ogłoszenie konkursu. Można jednak się domyślać, że akcja będzie stricte powiązana z napojami energetycznymi Buddy.

Kim jest znany youtuber Budda z Krakowa? Poznaj te nieznane fakty na jego temat