Polska wygrywa z Arabią Saudyjską. Wielka radość w strefie kibica w Krakowie! [ZDJĘCIA]

2022-11-26 17:22

Biało-Czerwoni odnieśli pierwsze zwycięstwo na Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze. Reprezentacja Polski w sobotę, 26 listopada pokonała Arabię Saudyjską 2:0. Kibice świętowali wygraną Polaków w strefie kibica ulokowanej w Tauron Arenie. Tym razem organizatorzy przygotowali jeszcze więcej miejsc dla krakowskich kibiców.

Co działo się w Tauron Arenie?

Reprezentacja Polski odniosła długo wyczekiwane, ważne zwycięstwo na Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze. Biało-Czerwoni pokonali Arabię Saudyjską 2:0 po bramkach Piotra Zielińskiego i Roberta Lewandowskiego. Emocji nie brakowało nie tylko na boisku, ale też w strefie kibica, która mimo wielu miejsc pękała w szwach.

Tauron Arena przygotowała strefę kibica już na mecz z Meksykiem. Wówczas hala także wypełniła się po brzegi, ale organizatorzy na mecz z Arabią Saudyjską utworzyli drugą strefę, aby pomieścić jeszcze więcej krakowskich fanów. Ci nie zawiedli, bo pierwsze flagi i szaliki pojawiły się pod areną już na półtorej godziny przed meczem.

Na miejscu na kibiców czekał telebim, wygodne leżaki i oczywiście bar z przekąskami. To nie ostatni mecz Polaków, który będzie można obejrzeć w Tauron Arenie.

Strefa kibica w Krakowie. Gdzie obejrzeć mecz Polska – Argentyna?

Reprezentacja Polski po zwycięstwie nad Arabią Saudyjską ma na swoim koncie cztery punkty. Oznacza to, że Biało-Czerwoni mają realne szanse na awans do fazy pucharowej mundialu. Bez wątpienia mecz z Argentyną, który odbędzie się w środę, 30 listopada, będzie arcyważny w kontekście potencjalnego awansu Polaków.

Ostatnie spotkanie grupowe naszej reprezentacji będzie można ponownie obejrzeć w strefie kibica przygotowanej przez Tauron Arenę. Co ważne, wejście do hali jest bezpłatne. Mecz Polska – Argentyna rozpocznie się o godz. 20:00.

Świąteczne dekoracje w Krakowie

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE