Piknikuj w zieleni w Parku Lotników. Ostatni Smoczy Piknik 2022

2022-08-19 15:35
Piknikuj w zieleni w Parku Lotników. Ostatni Smoczy Piknik 2022
Autor: Pixabay Piknikuj w zieleni w Parku Lotników. Ostatni Smoczy Piknik 2022

W piątek, 19 sierpnia w Parku Lotników odbędzie się ostatni w tym roku Smoczy Piknik. W pobliżu Smoczego Skweru, w godz. 16.00-18.00 na małych i dużych piknikowiczów będzie czekać moc atrakcji niespodzianek, dzięki którym w samym sercu Krakowa będzie można poczuć się, jak na wakacjach!

Pikniki Krakowskie od zawsze gromadzą w parkach tysiące krakowskich rodzin, a także turystów. Ostatni w 2022 roku Smoczy Piknik odbędzie się już dziś, 19 sierpnia w Parku Lotników, w dzielnicy Czyżyny. Ze względu na swój urok park nazywany jest krakowskimi Malediwami. Piknik rozpocznie się o godz. 16.00, a zakończy o 18.00.

Na przybyłych czekają liczne atrakcje, m.in. gry wielkoformatowe typu Twister i kręgle, malowanie twarzy dla dzieci, łódki poczęstunek w formie waty cukrowej, gra „W smoczym klimacie” podejmująca zagadnienia ochrony klimatu, odnawialnych źródeł energii, segregacji odpadów, na końcu której czeka na uczestników otwarcie Smoczego sejfu ze skarbami czy gra terenowa „Śladami smoka przyrodnika”, podczas której uczestnicy poznają lepiej świat przyrody i rozwiążą ciekawe zagadki, podążając tropem smoka, który zamieszkał na jednym z placów zabaw w Parku Lotników.

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Kaszubach

QUIZ. Jedzenie na literę H

Pytanie 1 z 14
Hummus to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE