Bukowina Tatrzańska: Lekkomyślne zachowanie na drodze. Było o krok od tragedii

i

Autor: Policja Zakopane

Pchali autobus, a ten prawie zmiótł ich z drogi! Tragedia była blisko [WIDEO]

2020-02-11 13:30

Nieodpowiedzialność niektórych osób nie zna granic! W Bukowinie Tatrzańskiej znów mogło dojść do tragedii. Wszystko przez kilka osób, które postawiły pchać autokar po śliskiej nawierzchni. Ten prawie ich przygniótł.

Na Podhalu panują bardzo trudne warunki. Znów intensywnie pada śnieg. Do tego wieje mocny wiatr, powodujący zawieje i zamiecie. Drogi w południowej części Małopolski są zasypane i oblodzone. Zakopianka w wielu miejscach jest zakorkowana.

Pogoda na tyle utrudnia jazdę samochodom, że niektóre z nich nie są w stanie w ogóle się przemieszczać. Jednym z przykładów był autokar przejeżdżający przez Bukowinę Tatrzańską. Pojazd zatrzymał się na zakręcie i nie był w stanie ruszyć. Z pomocą pospieszyła więc grupka mężczyzn.

Pogoda na tyle utrudnia jazdę samochodom, że niektóre z nich nie są w stanie w ogóle się przemieszczać. Jednym z przykładów był autokar przejeżdżający przez Bukowinę Tatrzańską. Pojazd zatrzymał się na zakręcie i nie był w stanie ruszyć. Z pomocą pospieszyła więc mu grupka mężczyzn.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE