Pan młody przyjechał na ślub w trumnie. Takiego wesela jeszcze nie widzieliście [WIDEO]

2022-11-17 11:44
Pan młody przyjechał na ślub w trumnie. Takiego wesela jeszcze nie widzieliście!
Autor: Print screen Tik Tok tobz88 Pan młody przyjechał na ślub w trumnie. Takiego wesela jeszcze nie widzieliście!

"Czy to pogrzeb? Nie, mój przyjaciel zdecydował się w ten sposób stanąć przed ołtarzem" - taki podpis widnieje pod filmikiem, który został umieszczony na Tik Toku. Na nagraniu widać druhny oraz świadków, które wyciągają w bagażnika trumnę, w której był... pan młody. Okazuje się, że zdecydował się z niej wyjść dopiero przed ołtarzem.

Ślub niczym z horroru? Wcale nie!

Niemal każdy, kto staje na ślubnym kobiercu marzy, aby jego uroczystość była wyjątkowa i oryginalna. Pary młode, ale także coraz bardziej popularni (również w Polsce) wedding planerzy prześcigają się w niecodziennych pomysłach, niebanalnych aranżacjach, sceneriach oraz atrakcjach, którymi chcą urozmaicić ślub i wesele. Jedna z par postawiła na pomysł, który wywołał lawinę komentarzy internautów. Pan młody przyjechał na swój ślub w trumnie, co uwieczniono na nagraniu, które trafiło na Tik Toka. Niektórzy internauci srogo skrytykowali ten pomysł, ale byli też tacy, który dopatrywali się dosłownej interpretacji metafory rozpoczęcia nowego życia.

"Byłem martwy, zanim Cię poznałem"

Na nagraniu widać, jak druhy i świadkowie wyjmują z bagażnika samochodu trumnę, w której jest pan młody i przenoszą ją do ołtarza. Zaintrygowani goście uwieczniają ten moment swoimi telefonami. Niestety na filmiku nie widać panny młodej oraz jej reakcji. Nie wiadomo również, czy wiedziała o tym zaskakującym pomyśle. Wiadomo natomiast, że pan młody opuścił trumnę dopiero... przed ołtarzem.

Jesień pod Tatrami z lotu ptaka

QUIZ na dobre maniery!

Pytanie 1 z 8
Kto ma pierwszeństwo w drzwiach?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE