Nietypowy pasażer krakowskiej komunikacji. Zamiast zasiąść na krześle, wybrał podróż... na dachu!

2021-10-08 11:16

To dość niecodzienny widok w Krakowie. Komunikacją miejską podróżował... łabędź! Ptak nie wszedł jednak do środka autobusu, ale przejechał trasę na dachu pojazdu! Zobaczcie zdjęcia.

Łabędź podróżował na dachu autobusu w Krakowie

Mieszkańcy Krakowa musieli być mocno zaskoczeni, gdy zobaczyli łabędzia podróżującego na dachu autobusu. Ptak upatrzył sobie linię 114. Łabędź przejechał trasę z osiedla Podwawelskiego na ul. Chełmońskiego.

O pasażerze na gapę, podróżującym na dachu autobusu nr 114 dowiedzieliśmy się od inspektora MPK. To on ok. 8 rano, z przystanku przy Stawowej zadzwonił do nas prosząc o pomoc - relacjonuje we wpisie w mediach społecznościowych Straż Miejska Krakowa.

Pożar ciężarówki na autostradzie A4

Strażnicy miejscy natychmiast udali się na miejsce. Łabędź zachowywał się spokojnie. W ściągnięciu zwierzęcia konieczna była pomoc strażaków. Ptak został przetransportowany do radiowozu przewozowego Straży Miejskiej. Następnie przekazano go specjalistom. Ze wstępnych oględzin wynika, że łabędzicy nic nie dolega.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE