Kolejarze pokazali, co kierowcy robią na przejeździe. Mają w nosie czerwone światło. Totalna głupota

i

Autor: screen Youtube/PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Kolejarze pokazali, co kierowcy robią na przejeździe. Mają w nosie czerwone światło. Totalna głupota

Kolejarze pokazali, co kierowcy robią na przejeździe. Mają w nosie czerwone światło. Totalna głupota [WIDEO]

2021-10-08 10:38

W sieci pojawiło się nagranie Polskich Linii Kolejowych, które pokazuje kierowców nagminnie wjeżdżających pod zamykające się bramki. Wszystko na jednym przejeździe w Woli Filipowskiej. Ludzka głupota wręcz zadziwia. Zobaczcie naganie.

Publikujemy ku przestrodze nagranie z niebezpiecznych zachowań kierowców na przejeździe kolejowo-drogowym w Woli Filipowskiej (województwo małopolskie) - czytamy w opisie wideo.

Na nagraniu widać totalną głupotę kierowców. Nie zwracają uwagi na czerwone światło i opadające rogatki. Śmiało wjeżdżają na skrzyżowanie. Na filmie widać też kobietę, która przechodzi pod zamkniętym szlabanem. Nagranie zamieszczone w sieci kończy się słowami:

"Wszystkie pokazane incydenty wydarzyły się w ciągu trzech miesięcy i miały miejsce na jednym przejeździe kolejowo-drogowym".

Pies leczy się w jesiennym ubranku

Wideo możecie zobaczyć poniżej.

Jak podkreślają Polskie Linie Kolejowe, 99 proc. wypadków na przejazdach kolejowych powodują nieodpowiedzialni kierowcy. Najczęściej popełnianymi błędami są: omijanie slalomem zamkniętych zapór, ignorowanie znaku stop, wjeżdżanie pod opadające rogatki, zbyt szybka jazda. Dodają również, że czerwone światło na przejeździe kolejowym ZAKAZUJE wjazdu na skrzyżowanie.