DOZE Budda

i

Autor: Aliaksandr Valodzin/East News / zrzut ekranu, little.worldd6, TikTok.com

Ciekawostki

Napoje DOZE od Buddy już w sprzedaży. Ile kosztują? Gdzie można je kupić?

2024-04-13 13:49

Napoje energetyczne DOZE to produkt, na który długo czekali fani popularnego youtubera Buddy. Nowy produkt ma trafić do większości sklepów już w środę, 10 kwietnia – informuje „Przegląd Sportowy Onet”. Ile kosztuje DOZE od Buddy? Gdzie będzie można kupić napoje DOZE? Sprawdźcie w przygotowanym materiale.

DOZE. Napoje energetyczne od Buddy. Ile kosztują?

DOZE to nowy napój energetyczny, który swoją marką firmuje Kamil „Budda” Labudda. W ostatnich miesiącach youtuber zyskał ogromną popularność, choćby za sprawą szeroko komentowanego filmu „Budda. Dzieciak ‘98”. Budda od dłuższego czasu promował swój nowy napój energetyczny DOZE. Nic więc dziwnego, że fani czekają z niecierpliwością na to, aż zawita on na sklepowe półki.

Jak informuje Michał Cegielski na łamach portalu „Przegląd Sportowy Onet”, napoje energetyczne DOZE od Buddy mają trafić do sprzedaży w środę, 10 kwietnia. Ile będzie kosztował DOZE? W artykule czytamy, że według nieoficjalnych informacji cena napoju DOZE od Buddy ma wynieść 5,50 zł.

Gdzie kupić DOZE? „Przegląd Sportowy Onet” donosi, że nowy produkt Buddy – napój energetyczny DOZE ma trafić m.in. do sieci sklepów Żabka.

Jak podaje portal „DlaHandlu.pl”, napój energetyczny DOZE firmowany przez Buddę będzie sprzedawany w dwóch wariantach smakowych – DOZE CLASSIC oraz DOZE ZERO, który ma być przystosowany dla potrzeb osób unikających spożywania cukru.

Kim jest znany youtuber Budda z Krakowa? Poznaj te nieznane fakty na jego temat

Co stało się ze zwycięzcami Big Brothera?
Listen on Spreaker.