Najpiękniejsza sędzia piłkarska zaręczona! Zobacz pierścionek Karoliny Bojar

2020-01-10 7:29
Karolina Bojar
Autor: Materiały prasowe Karolina Bojar/instagram.com/bojarmeow/

Serce Karoliny Bojar jest już zajęte. Najpiękniejsza sędzia piłkarska przyjęła oświadczyny kolegi po fachu, Daniela Stefańskiego i pochwaliła się pierścionkiem na Instagramie. Między zakochanymi jest prawie dwadzieścia lat różnicy.

Plotki o tym, że Bojar spotyka się ze Stefańskim krążyły, od jakiegoś czasu. Para poznała się podczas meczu sparingowego Górnika Zabrze z Hajdukiem Split. Sędzia piłkarski PKO Ekstraklasy od razu zauroczył się koleżance po fachu. NIe jesteśmy zaskoczeni!

42-letni Stefański oświadczył się swojej wybrance podczas wakacji w Tajlandii. Zaręczyny miały miejsce w iście bajkowej scenerii. Odbyły się na wyspach Phi Phi. - Powiedziałam TAK w przepięknej, szmaragdowej wodzie laguny Pileh. Jestem szczęśliwa na myśl, że nasza miłość, wyjątkowa przyjaźń, wspólne treningi i dyskusje o boiskowych kontro będą trwały wiecznie - napisała sędzia piłkarska na Instagramie, gdzie pochwaliła się pierścionkiem.

Bojar studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Sędziuje też mecze piłkarskie. W 2018 roku brytyjski dziennika "The Sun" określił ja "najseksowniejszą na świecie".

Tak w latach 90. XX wieku wyglądało lotnisko w Pyrzowicach. Zobacz wideo

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE