Najpiękniejsza sędzia piłkarska zaręczona! Zobacz pierścionek Karoliny Bojar

2020-01-10 7:29
Karolina Bojar
Autor: Materiały prasowe Karolina Bojar/instagram.com/bojarmeow/

Serce Karoliny Bojar jest już zajęte. Najpiękniejsza sędzia piłkarska przyjęła oświadczyny kolegi po fachu, Daniela Stefańskiego i pochwaliła się pierścionkiem na Instagramie. Między zakochanymi jest prawie dwadzieścia lat różnicy.

Plotki o tym, że Bojar spotyka się ze Stefańskim krążyły, od jakiegoś czasu. Para poznała się podczas meczu sparingowego Górnika Zabrze z Hajdukiem Split. Sędzia piłkarski PKO Ekstraklasy od razu zauroczył się koleżance po fachu. NIe jesteśmy zaskoczeni!

42-letni Stefański oświadczył się swojej wybrance podczas wakacji w Tajlandii. Zaręczyny miały miejsce w iście bajkowej scenerii. Odbyły się na wyspach Phi Phi. - Powiedziałam TAK w przepięknej, szmaragdowej wodzie laguny Pileh. Jestem szczęśliwa na myśl, że nasza miłość, wyjątkowa przyjaźń, wspólne treningi i dyskusje o boiskowych kontro będą trwały wiecznie - napisała sędzia piłkarska na Instagramie, gdzie pochwaliła się pierścionkiem.

Bojar studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Sędziuje też mecze piłkarskie. W 2018 roku brytyjski dziennika "The Sun" określił ja "najseksowniejszą na świecie".

Tak w latach 90. XX wieku wyglądało lotnisko w Pyrzowicach. Zobacz wideo

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE