Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

i

Autor: Super Express, fot. Paweł Dąbrowski Już wkrótce 28. finał WOŚP

28. Finał WOŚP: które gwiazdy będą kwestować w Krakowie?

2020-01-08 13:47

Wielkimi krokami zbliża się 18. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Krakowie wśród wolontariuszy znalazły się znane osoby związane z tym miastem. Będzie można dorzucić się do puszki trzymanej m.in. przez Annę Dymną, czy Roberta Makłowicza.

28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia. W tym roku zbierane są fundusze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Orkiestra zagra pod hasłem "Wiatr w żagle".

28. Finał WOŚP w Krakowie: które gwiazdy będą kwestować w Krakowie?

W stolicy Małopolski z puszką będzie można spotkać aktorkę Annę Dymną, krytyka kulinarnego i podróżnika Roberta Makłowicza, aktora Mateusza Janickiego, aktora Tomasza Schimscheinera oraz senatora Jerzego Fedorowicza.

28. Finał WOŚP w Krakowie: koncerty pod Wawelem

W tym roku główne koncerty odbędą się pod Wawelem. O godzinie 16 wystąpi TABU. Następnie będzie można posłuchać zespołów SKA Petarda i Prawda. Około godziny 19 na scenę wkroczy Marysia Starosta, który umili czas w oczekiwaniu na "światełko do nieba". Tuż po nim zaśpiewa heavy metalowy Nocny Kochanek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Tak zmieniało się lotnisko w Katowicach [ARCHIWALNE ZDJĘCIA, WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE