Mini Majk

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=3da14uCWcd4

WIADOMOŚCI

Mini Majk próbuje swoich sił w gastronomii. Po otwarciu restauracji w Krakowie spadł na niego potężny hejt

2024-01-12 8:55

Mini Majk, były członek Ekipy Friza, niedawno otworzył nowy biznes w Krakowie. Influencer postanowił spróbować swoich sił w gastronomii i otworzył swoją restaurację w centrum miasta. Chociaż od otwarcia minął zaledwie miesiąc, youtuber już mierzy się z hejtem. Pod adresem jego i jego knajpy padają skandaliczne hasła, nawiązujące do jego niskorosłości. Mini Majk brawurowo na nie odpowiada.

Kim jest Mini Majk?

Mateusz Krzyżanowski, znany pod pseudonimem Mini Majk, to popularny youtuber oraz freakfighter. Rozgłos przyniosło mu dołączenie do Ekipy Friza, której aktywną częścią był w latach 2018–2022. W 2019 roku rozpoczął swoją przygodę z walkami frakfightowymi zaczął w 2019 roku w Fame MMA, dwa lata później walczył dla federacji High League. w 2022 roku podczas gali High League 2 w krakowskiej Tauron Arenie zdobył mistrzowski pas federacji w kategorii otwartej osób niskorosłych. Na koncie ma także wydane dwa single muzyczne "Mały, ale wariat" i "Hit lata".

Mini Majk otworzył restaurację w Krakowie

Youtuber postanowił rozszerzyć swoją działalność i spróbować swoich sił w gastronomii. 16 grudnia nastąpiło huczne otwarcie jego restauracji w Krakowie. Kyoto House Sushi znajduje się w centrum, przy ulicy Wrocławskiej 11A. Restauracja, jak sama nazwa na to wskazuje, serwuje gościom japońską kuchnię, w tym wiele rodzajów rolek sushi. W Google ma ocenę 4,5 gwiazdki na 117 opinii. Na Instagramie Mini Majka można znaleźć nagrania z tego wyjątkowego miejsca. Niestety influencer szybko zaczął mierzyć się z hehjtem.

QUIZ: Wpierasz WOŚP? Pokaż, jak dobrze znasz Orkiestrę!

Pytanie 1 z 14
W którym roku została założona Fundacja WOŚP?

Mini Majk mierzy się z hejtem po otworzeniu restauracji w Krakowie

Okazuje się, że duża popularność youtubera ma swoje dobre i złe strony. Chociaż restauracja Mini Majka w Krakowie jest chętnie odwiedzana przez gości, youtuber szybko zaczął otrzymywać niewybredne komentarze. Hejterzy wielokrotnie nawiązują do jego niskorosłości. Pojawiają się  tylko z pozoru niewinne pytania o to, czy są dostępne "mini porcje" i czy ceny "są niskie". Niektórzy jednak posuwają się jeszcze dalej, serwując w mediach społecznościowych dużą dawkę nienawiści. Influencer jednak rezolutnie odpowiada na wszystkie zaczepki. Jeden z internautów chciał wiedzieć, czy Mini Majk ma w menu "sushi z wywarem z g**na", inny nazwał go "szm*tą", na co youtuber rezolutnie odpowiedzi, żeby nie zwracał się do niego, "tak jak mówią do ciebie w domu".

Jacek Stachursky strzeże swojej prywatności jak mało kto. Tak wygląda jego żona Iwona:

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25