Mikołajkowa strefa w Centrum Kongresowym ICE. Gratka dla maluchów. Jakie będą atrakcje?

2022-12-05 10:34
Mikołajki 2022 - kiedy są? Czy są wolne od szkoły i pracy?
Autor: Pexels

Już we wtorek, 6 grudnia w Centrum Kongresowym ICE odbędzie się wyjątkowe spotkanie Mikołajkowe, skierowane do wszystkich maluchów i ich rodziców. Wśród atrakcji będą m.in. warsztaty, robótki ręczne i koncert. Zobaczcie sami, co się będzie działo!

Mikołajkowa Sinfonietka. Warsztaty z robienia bombek, reniferów i aniołków

Wydarzenie Mikołajkowe zacznie się od warsztatów o godz. 10:00. Przez całą godzinę dzieci będą uczestniczyć w zajęciach z robótek ręcznych. Ich zadaniem będzie własnoręczne stworzenie najpiękniejszych ozdób świątecznych. Organizatorzy pokażą, jak wykonać bombkę choinkową, gwiazdki, pacynki, postać renifera czy miniaturowe aniołki.

Dodatkowo uczestnicy będą mogli ułożyć wielkoformatowe puzzle i sprawdzić swoją formę na specjalnym torze przeszkód.

Mikołajkowy koncert i wyjątkowy gość

W drugiej części wydarzenia maluchy wezmą udział w mikołajkowym koncercie Sinfoniteki. Uczestnicy będą mogli posłuchać świątecznych utworów, kolęd i pastorałki. Występ poprowadzi Pani Sinfoniteka, która zaangażuje dzieci do słuchania koncertu poprzez zabawy muzyczne.

W tym czasie między widownią będą spacerowali kuglarze przebrani za elfy. Swoim tańcem zapewnią dzieciom rozrywkę do czasu przybycia głównego gościa, którym jest nie kto inny, jak sam Święty Mikołaj!

Uwielbiany przez dzieci Święty Mikołaj rozda wszystkim grzecznym maluchom prezenty w postaci zdrowych smakołyków.

Liczba miejsc ograniczona. Warto się pospieszyć!

Przypominamy, że obowiązuje rezerwacja miejsc. Warto się pospieszyć i zapisać się na Mikołajkowe wydarzenie jak najszybciej. Cena biletu to 20 zł.

- Przy zakupie dziesięciu biletów gwarantujemy jeden darmowy bilet dla nauczyciela/opiekuna. Liczba miejsc jest ograniczona. Rezerwacji grupowych można dokonywać, pisząc na adres: kontakt@kbfbilety.krakow.pl. Bilety obowiązujące wyłącznie na koncert były do pobrania tylko od 17 listopada od godz. 12.00 na kbfbilety.pl - informują organizatorzy.

Pomóżmy bezdomnym przetrwać trudny czas
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE