telefon

i

Autor: pexels mBank wprowadza zmiany. Klienci powinni sprawdzić swoje telefony

wiadomości

Duże zmiany w popularnym banku. Aplikacje w telefonach zostaną wyłączone

2024-02-13 8:41

Popularny w Polsce bank, z którego usług korzysta dużo klientów, wprowadza istotne zmiany. Chodzi o bankowość internetową, w tym m.in. wykonywanie przelewów. Co dokładnie się zmieni? O który bank chodzi? Czytajcie więcej w naszym materiale.

mBank wprowadza zmiany. Klienci powinni sprawdzić swoje telefony

Obecnie chyba prawie nikt nie wyobraża sobie funkcjonowania bez aplikacji bankowej w swoim telefonia. Pomaga nam ona w szybkich przelewach, opłacaniu rachunków, robieniu zakupów czy nawet płaceniu za parking. Dlatego warto być na bieżąco z informacjami, jakie wysyła do nas bank. Niedawno pojawiły się istotne wieści dla osób, które są klientami mBanku. Wprowadzone zostaną istotne zmiany, a jeśli się do nich nie zastosujemy, korzystanie z aplikacji będzie niemożliwe.

O co dokładnie chodzi? mBank informuje, że wkrótce wyłączy dostęp do aplikacji bankowej dla użytkowników, którzy w swoich telefonach mają starsza wersje systemów operacyjnych. Mowa tu o:

  • systemie iOS starszym niż 16.0
  • systemie Android poniżej wersji 8.

mBank w swoim komunikacie zaleca aktualizację oprogramowania: w przypadku IOS do wersji np. iOS 16.x, w przypadku Android - do wersji m.in. 8. Osoby korzystające ze smartfonów z Androidem do aplikacji utracą dostęp na przełomie kwietnia i maja. Jeśli chodzi o użytkowników iPhone'ów - tutaj data nie jest jeszcze podana. Warto śledzić komunikaty na stronie banku.

ZOBACZ TAKŻE: Strajk personelu na największych lotniskach

XXI Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie