Maciej Stuhr sparodiował gest Joanny Lichockiej. Nagranie jest hitem w sieci! [WIDEO]

2020-02-14 13:00
Maciej Stuhr
Autor: WBF

Joanna Lichocka podczas ostatnich nocnych obrad w Sejmie pokazała środkowy palec, który według niektórych skierowany był w stronę opozycji. Wulgarny gest posłanki sparodiował Maciej Stuhr. Krakowski aktor zamieścił w sieci specjalne nagranie.

Lichocka swoje zachowanie tłumaczy "przesuwaniem środkowego palca po twarzy". Innego zdania są posłowie opozycji. Uważają, że wulgarny gest był skierowany w ich kierunku. Cała sytuacja miała miejsce podczas ostatnich nocnych obrad w Sejmie. Politycy głosowali tam nad przyznaniem mediom publicznym dwóch miliardów złotych.

Wspomniane zdarzenie odbiło się wielkim echem w mediach. Odniósł się do niego także Maciej Stuhr. Krakowskich aktor zamieścił na swoim profilu na Facebooku nagranie, w którym parodiuje gest Lichockiej.

Stuhr na nagraniu pozuje z wystawionym środkowym palcem i udaje, że ociera łzy z oczu. Komentuje też nocne wydarzenia z udziałem polityków.

Cudowna wiadomość to opozycja chce, byśmy byli na jakiejś onkologii, ale Sejm dba o to, byśmy mieli co pooglądać - mówi w nagraniu krakowski aktor. Stuhr dodaje również, że jego gest związany jest z "nerwowymi gestami".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE