Leśne SPA dzikich zwierząt! Zobacz, co wyprawiają dziki i ryś, gdy nikt nie patrzy [WIDEO]

2020-11-26 15:21
Leśne SPA dzikich zwierząt! Zobacz, co wyprawiają dziki i ryś, gdy nikt nie patrzy
Autor: screen: Facebook/Babiogórski Park Narodowy Leśne SPA dzikich zwierząt! Zobacz, co wyprawiają dziki i ryś, gdy nikt nie patrzy

Kamery fotopułapki zamieszczone w małopolskich lasach nie przestają zaskakiwać. Ostatnio nagrały leśne SPA dzikich zwierząt. Dzięki nim można zobaczyć błotną kąpiel dzików oraz sposób, w jaki dba o siebie... ryś. Zobaczcie te nagrania koniecznie!

Kąpiel błotna jako zabieg SPA? Dlaczego nie! Na taki pomysł wpadły dziki z Babiogórskiego Parku Narodowego. Na nagraniu z fotopułapki widzimy jak dzikie zwierzęta, ochoczo taplają się w błotku. Trzeba przyznać, że są rozkoszne!

Na nieco inną formę zadbania "o urodę" wpadł ryś, którego uchwyciły kamery Gorczańskiego Parku Narodowego. Na filmie widzimy, jak ten największy europejski kot dokładnie odprawia swoją toaletę. To kolejne potwierdzenie, że kocury są prawdziwymi czyściochami.

Posłuchaj o właściwościach oleju ryżowego. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami,
Pierwsze nagrane narodziny myszojelenia
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE