Święta w klimacie koronawirusa. W sieci można kupić zestawy bombek "Zostań w domu"

2020-11-27 14:55 nm
Święta w klimacie koronawirusa. W sieci można kupić zestawy bombek Zostań w domu
Autor: canva/Pixaby Święta w klimacie koronawirusa. W sieci można kupić zestawy bombek "Zostań w domu"

Bombki choinkowe w kształcie maseczki lub papieru toaletowe? Dlaczego nie! W sieci pojawiły się zestawy bombek "Zostań w domu". W iście koronawirusowym klimacie! Co powiecie na taki klimat Świąt?

O tym, że tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowe, mówi się od dłuższego czasu. Winna jest oczywiście pandemia koronawirusa. Groziło nam już widomo kwarantanny narodowej (choć ta wciąż nie jest wykluczona), zostały zamknięte hotele i pensjonaty, więc na świąteczny wyjazd nie ma co się nastawiać. Co więcej, rząd podjął decyzję, że Boże Narodzenie musimy spędzić w ograniczonym gronie. Więcej o tym pisaliśmy tutaj:

Limit do 5 osób na wigilię, Boże Narodzenie i Sylwestra. Jest oficjalny komunikat rządu

To widzi pacjent chory na COVID-19. Wstrząsający film lekarza

I choć wiele osób cała sytuacja mocno przygnębia, to mimo wszystko warto szukać pozytywów i w miarę możliwości umilić sobie ten okres. Jednym z pomysłów może być przystrojenie choinki w wyjątkowy sposób. Np. bombkami w klimacie pandemii koronawirusa. W sieci pojawiły się już odpowiednie zestawy, jak ten "Zostań w domu". Z pewnością wśród wielu osób wywoła on uśmiech na twarzy.

Fantazyjne bombki to jednak jeszcze nie wszystko. W cieci pojawił się również... "hologram szwagra"! Jeśli Wigilię chcielibyście spędzić w szerszym gronie, a limity narzucone przez rząd mogą wam to utrudnić, to ten wynalazek jest dla was. Więcej przeczytacie o tym tutaj:W sieci pojawił się hologram szwagra w 3D. To HIT tegorocznej Wigilii! [FOTO]

Posłuchaj o adenomiozie, poznaj przyczyny i objawy. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.