Policja

i

Autor: Policja

Na sygnale

Śmierć młodej kobiety w Krakowie. Prokuratura bada sprawę pod kątem zabójstwa

2023-11-21 11:39

W sobotę w Krakowie znaleziono zwłoki 20-letniej kobiety, której obrażenia ciała wskazywały, że do zgonu mogły przyczynić się osoby trzecie. Teraz prokuratura prowadzi w tej sprawie postępowanie pod kątem zabójstwa – informuje prokurator Janusz Kowalski.

Śmierć 20-latki w Krakowie. Prokuratura bada, czy doszło do zabójstwa

Prokuratura Rejonowa Kraków-Krowodrza prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 20-latki, której ciało zostało znalezione w sobotę w jednym z mieszkań przy ul. Bytomskiej. Jak poinformowała Prokuratura Okręgowa, postępowanie prowadzone jest pod kątem zabójstwa

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Krakowie Janusz Kowalski poinformował, że śledczy mają już wstępne wyniki sekcji zwłok, jednak ze względu na dobro postępowania nie zostaną one upublicznione.

Zwłoki młodej kobiety zostały odkryte w sobotę wieczorem w jednym z mieszkań przy ul. Bytomskiej w Krakowie. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez prokuraturę, obrażenia na ciele zmarłej wskazują na udział osób trzecich.

Zatrzymania członków gangu pseudokibiców. Zabezpieczono majątek o wartości 10 mln zł

Najlepsze tureckie filmy. TOP 5 produkcji znad Bosforu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE