WIADOMOŚCI

Marta Kubacka opublikowała znaczące zdjęcie na Instagramie. Do rodziny skoczka spływają gratulacje [ZDJĘCIA]

2023-08-18 7:25

Marta Kubacka ma za sobą trudne chwile. Wiosną do mediów trafiła informacja o jej ciężkim stanie zdrowia, przez który jej mąż, Dawid Kubacki, przerwał konkurs skoków narciarskich i wrócił do domu, aby czuwać przy jej boku. Na szczęście po kilku wyczerpujących tygodniach sytuacja została opanowana. Teraz żona słynnego skoczka podzieliła się na Instagramie dobrymi wiadomościami. Do rodziny słynnego skoczka zaczęły napływać gratulacje.

Marta Kubacka mierzyła się z poważną chorobą serca

Małżeństwo Marty i Dawida Kubackich ma za sobą bardzo trudny czas. W marcu tego roku żona słynnego skoczka trafiła do szpitala ze względu na problemy kardiologiczne. 20 marca Dawid Kubacki poinformował na Instagramie, że musi przerwać start w Pucharze Świata, aby czuwać przy boku chorej żony. Lekarze długo walczyli o jej życie, na szczęście wszystko dobrze się skończyło. W maju skoczek poinformował, że stan Marty znacznie się poprawił, a on sam mógł wrócić na treningi. Jego żona na Instagramie pokazała blizny, które zostały jej po operacji.

— To, co się działo, zostawi swój ślad i na dłuższą metę będzie miało swoje konsekwencje. Rehabilitacja jest dalej potrzebna — powiedział Dawid Kubacki w rozmowie z Wydarzeniami.

QUIZ wiedzy o Tatrach. Jak dobrze znasz polskie góry?

Pytanie 1 z 14
Które schronisko po polskiej stronie Tatr jest położone najwyżej?

Marta Kubacka ogłosiła dobrą nowinę na Instagramie

Po kilku miesiącach od ratującej życie operacji stan Marty Kubackiej znacznie się poprawił. Żona skoczka na Instagramie podzieliła się dobrymi wiadomościami. Jej samopoczucie było na tyle dobra, że całą rodziną mogli wybrać się na zasłużone wakacje. Żona Dawida Kubackiego opublikowała zdjęcia, na których widać, jak wypoczywa z mężem i dziećmi. Na pierwszej fotografii widać uśmiechniętego skoczka, trzymającego na rękach starszą córkę Zuzannę. Na drugim zdjęciu Marta uchwyciła śpiącą w nosidełku Maję. Internauci nie mogli się nachwalić pięknej rodziny. Kubackim gratulowano powrotu Marty do zdrowia.

— Szacun, że się Pani nie bała. Ja już nigdy "po" nie byłam odważna. Pozdrawiam — czytamy w komentarzach pod postem.

— Gratulacje. Wspaniale widzieć was całą rodziną. To naprawdę wielkie wieści dla całej Polski — czytamy w komentarzach pod postem.

— Odpoczywajcie, należy wam się — czytamy w komentarzach pod postem.

Historia miłości Marty i Dawida Kubackich. Zobacz, jak rozkwitło uczucie między pierwszą parą Podhala:

Niecodzienny pościg w Krakowie. Pierzasta uciekinierka nie chciała stracić wolności